Sumka samosvorná na zásobník 1xM4 UFG černá molle ALP FENIX PM-144-bk

Kód: 8590814404016
Vyprodáno
1 hodnocení
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Vyprodáno

Sumka samosvorná na zásobník typu M4, M16, AR 15, SIG 516, H&k 416 a to jak kovové, tak plastové černá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sumka samosvorná na zásobník 1xM4 UFG černá molle ALP FENIX PM-144-bk

Samosvorná sumka 1xM4 UFG s neměnným profilem vstupu.

  • Samosvorná sumka 1xM4 UFG (Ultra Fast Gear) je určena na zásobníky typu M4, M16, AR 15, SIG 516, H&k 416 a to jak kovové, tak plastové.
  • Díky patentované technologii zůstává otvor pro zasunutí zásobníku neměnný, profil vstupu do sumky stále drží obdélníkový tvar. Na rozdíl od jiných systémů je výrazně ulehčena a podstatně zrychlena manipulace při vložení i vyjmutí zásobníku ze sumky.
  • Širší stěny sumky jsou vyztuženy  výjimečně odolným materiálem, vyrobeným z vysokomolekulárního polyetylénu.
  • Samosvornost sumky je zajištěna promyšleným systémem pomocí kulaté pruženky, s možností regulace napětí samovolného stažení sumky.
  • Skládáné dno sumky zajišťuje odvod vlhkosti a vody v případě nepříznivého počasí.
  • Sumka je v případě nutnosti (slaňování, sestup z vrtulníku, plazení atd.) opatřena chlopní s poutkem, zajištěnou na předním díle sumky suchým zipem. V případě potřeby je možno chlopeň zasunout do sumky, nebo zcela odstranit, pomocí speciálních spon z materiálu KYDEX.
  • Na přední straně je laserem řezaná Molle vazba, toto řešení zachovává maskovací vlastnosti a umožňuje přichycení dalšího materiálu.
  • Zadní strana sumky je vyrobena z materiálu Hypalon a umožňuje připevnění pomocí popruhů na všechny typy taktických nosičů a balistických vest, či na rychle vyměnitelnou platformu.
  • Popruhy se po provlečení vazbou zajišťují novým systémem „Back-Flip“
  • Přesnost šití sumky, kdy není potřeba výrobek lemovat, se pohybuje v tolerancích 3-4 desetiny milimetru, čímž je zaručena absolutní přesnost výrobku.

Zásobník není součástí.

Výrobek krytý užitnými vzory č. 30352 a  27918 a přihláškou užitného vzoru č. 217-33707.

Barva: černá

Hmotnost: 50 g bez chlopně a 64 g s chlopní

Materiál: Cordura

Údržba: ruční čištění

Výrobce: ALP FENIX

Údržba návod:

Údržbu provádíme běžnými saponátovými čistícími prostředky a vlažnou vodou.V žádném případě nepoužíváme bělidla,agresivní čistidla či jiné chemické látky.Molitanovou houbičkou nebo měkkým hadrem setřeme nečistoty a opláchneme čistou vodou.V případě nutnosti můžeme použít kartáč.Nepereme v pračce,neždímeme,při sušení nesmí být výrobky vystaveny sálavému teplu (příliš blízko kamen,položeny na akumulačních kamnech,v troubě atd.),nesmí se sušit u otevřeného ohně,v blízkosti přímých zdrojů tepla nebo v sušičce.Výrobek se nesmí žehlit.

V případě,že součástí výrobku jsou suché zipy,je potřeba odstraňovat nečistoty ze suchých zipů,aby se zajistila funkčnost zipu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sumky, kapsičky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: