Vzhledem k enormnímu nárůstu počtu objednávek ochranných masek a příslušenství prosíme zákazníky o strpení.Snažíme se objednávky vyřizovat co nejrychleji,ale některé objednávky mohou být zpožděné.Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, musíme Vás informovat o dočasném uzavření kamenné prodejny v Přerově. Eshop zatím funguje bez omezení.Objednávky na osobní odběr na prodejně vytvořené na webových stránkách www.army-surplus.cz budou odloženy do skončení opatření,nebo je možné po dohodě objednávky zaslat přepravní společností na adresu. Děkujeme za pochopení. Za ARMY-SURPLUS Marcela Jarolímová USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY V návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav. S účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. se zakazuje maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách.

Nejčastější otázky

 

 

Jaká jsou omezení v dopravách a platbách?

Rádi bychom Vás informovali, že vzhledem k současné rizikové situaci a šíření koronaviru COVID – 19, platí omezené možnosti dopravy a plateb. O aktuálním stavu a vývoji Vás budeme informovat zde.

Nedoporučujeme volit platbu na dobírku. Snažíme se omezit mezilidský kontakt. Pokud je to pro Vás možné, zvolte prosím jiný typ platby (převodem).
Dobírka je možná pouze u České pošty. Další dopravci již tuto službu nenabízejí.
Dopravci fungují a dodávky nejsou zpožděny. S ohledem na vývoj situace a vydaná vládní nařízení je nutné sledovat, zda nedošlo ke změně.

Doufáme, že se situace co nejrychleji obrátí k lepšímu. Do té doby jsme Vám k dispozici na telefonu nebo prostřednictvím e-mailů. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodných produktů pro Vás a Vaše blízké.

Přejeme Vám hlavně hodně zdraví.

Jaká je otevírací doba prodejny?

Momentálně máme ZAVŘENO. 
PO - PÁ 9.00-17.00 hod
SO 9.00 - 11.30 hod
NE Zavřeno

Kam mohu zaslat vrácené zboží?

Adresa pro vrácení zboží:

Army-Surplus

Škodova 692/13

750 02 Přerov

Kdy vrátíte peníze na účet za vrácené zboží?

V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 1.29 obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím.

Máte možnost platby kartou na prodejně?

U nás na prodejně je možná platba v hotovosti nebo platební kartou.

Máte stejné ceny a sortiment na prodejně a eshopu?

Sortiment i ceny v e-shopu a kamenné prodejně se mohou lišit.

Kdy budou naskladněny momentálně vyprodané položky?

Pokud chcete být informován/a o naskladnění,tak Vám můžeme doporučit,aby jste využil u produktu možnost hlídacího psa (tlačítko SLEDOVAT). Pokud na něho kliknete a zadáte Váš email, po naskladnění Vám bude zaslána informace o naskladnění na uvedený email.