Batohy o obsahu nad 85L

Nejprodávanější

30 položek celkem
Batoh Virtus MTP 90l Bergan (Bergen) Source IRR Velká Británie komplet
8 900 Kč

Originální britský batoh Virtus Bergan j e nedílnou součástí nejnovějšího britského systému (Soldier as a system).

Kód: 8465310167645
Batoh US Parachutist Drop Bag (PDB) EAGLE model Cobra 90l coyote originál
2 895 Kč

Výsadkářský originální batoh US pro přepravu většího množství vybavení.

Kód: 8340015357136
Batoh US woodland na výbavu 110l
1 295 Kč

Originální batoh US woodland na přenášení výbavy.

Kód: 9990009098790
Batoh Polsko 80-100l pěchotní horský wz.93  (ZASOBNIK PIECHOTY GÓRSKIEJ 987P/MON) pouštní desert
2 850 Kč

Originální batoh pěchotní horský wz.93 o obsahu 80-100l používaný polskou armádou.

Kód: 3432355798740
Batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Short (80-100l) IRR Velká Británie originál použitý
2 150 Kč

Originální batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Short o obsahu 80-100l Velká Británie.

Kód: 8465995597430
Batoh BW Mountain Vario A.B. 100l coyote-pouštní
2 195 Kč

Velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí přídavných kapes a po jejich sepnutí zipem vytvoříme 1...

Kód: 4044633752185
Batoh maskovací Slovenská armáda zánovní
2 450 Kč

Originální taktický batoh maskovací Slovenské armády.

Kód: 68878788
Batoh modulární  US molle II woodland originál US ARMY
Vyprodáno
3 350 Kč

Originální modulární batoh US molle II woodland.

Kód: 79787871
Batoh US woodland na výbavu 110l
Skladem
Kód: 8465013935183
1 295 Kč

Originální batoh US woodland na přenášení výbavy.

Kód: 8465013935183
Batoh PLCE Infantry Bergen Long oliv Velká Británie bez kapes originál
Vyprodáno
1 850 Kč

Originální batoh PLCE Infantry Bergen Long v barvě oliv o obsahu 100l Velká Británie.

Kód: 8465991729431
Batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Short (80-100l) IRR Velká Británie originál
od 2 650 Kč

Originální batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Short o obsahu až 100l Velká Británie.

Kód: 8465995517438
Batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Long (100-120l) IRR Velká Británie originál
od 2 950 Kč

Originální britský batoh PLCE System Infantry Bergen Long o obsahu až 120l v potisku MTP s hliníkovým rámem.

Kód: 8465993617307
Batoh US Ranger CFP-90 Lowe Alpine  molle oliv 90L použitý
2 800 Kč

Originální batoh US Ranger CFP-90 Lowe Alpine molle o obsahu 90l v barvě oliv.

Kód: 85444645
Batoh AČR vz.95 Bergen Petris
ZdarmaZdarma
Vyprodáno
Kód: 88800085
4 650 Kč

Originální batoh Bergen Petris v potisku vz.95 používaný AČR.

Kód: 88800085
Italský bojový batoh CFP90
Vyprodáno
Kód: 91404602
1 395 Kč

Originální italský bojový batoh CFP90 o obsahu 100l.

Kód: 91404602
Batoh Max Pack Texar mud-camo 85L
Vyprodáno
Kód: 94534443
2 190 Kč

Batoh Max Pack o obsahu 85l s molle vazbou a velcrem a silně polstrovanými zády včetně bederního pásu v potisku mud-camo.

Kód: 94534443
Batoh (tlumok) TL120 vz.95 AČR pro průzkumníky originál
ZdarmaZdarma
5 950 Kč

Originální batoh TL120 v potisku vz.95 používaný AČR pro průzkumníky.

Kód: 65842553
Batoh Max Pack  A-TACS ATACS ICC FG 85L Texar
2 190 Kč

Batoh Max Pack o obsahu 85l s molle vazbou a velcrem a silně polstrovanými zády včetně bederního pásu v potisku A-TACS ATACS ICC FG.

Kód: 5902414813670
Batoh Max Pack Texar černý 85L
Vyprodáno
Kód: 5902414808386
2 190 Kč

Batoh Max Pack o obsahu 85l s molle vazbou a velcrem a silně polstrovanými zády včetně bederního pásu v barvě černé.

Kód: 5902414808386
Batoh Max Pack Texar oliv 85l
Skladem
Kód: 5902414808393
2 190 Kč

Batoh Max Pack o obsahu 85l s molle vazbou a velcrem a silně polstrovanými zády včetně bederního pásu v barvě oliv.

Kód: 5902414808393
Batoh Max Pack Texar multicamo 85L
Skladem
Kód: 5902414808409
2 190 Kč

Batoh Max Pack o obsahu 85l s molle vazbou a velcrem a silně polstrovanými zády včetně bederního pásu v potisku multicamo.

Kód: 5902414808409
Batoh US Ranger CFP-90 Molle woodland 90l
ZdarmaZdarma
od 4 800 Kč

Originální batoh US Ranger CFP-90 Molle v potisku woodland o obsahu 90l.

Kód: 54543331
Batoh BW Mountain Vario MFH 100L oliv
Skladem
Kód: 4044633052186
2 195 Kč

Velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí přídavných kapes a po jejich sepnutí zipem vytvoříme 1...

Kód: 4044633052186
Batoh BW Mountain Vario MFH 100L flecktarn
Skladem
Kód: 4044633052193
2 195 Kč

Batoh Mountain Vario 100l s kovovým rámem.Tento velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí...

Kód: 4044633052193
Batoh Polsko 80-100l pěchotní horský wz.93  (ZASOBNIK PIECHOTY GÓRSKIEJ 987/MON) originál
2 850 Kč

Originální batoh pěchotní horský wz.93 o obsahu 80-100l používaný polskou armádou.

Kód: 34323557
Batoh BW Mountain Vario MFH 100L černý
2 095 Kč

Batoh Mountain Vario 100l s kovovým rámem.Tento velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí...

Kód: 4044633052179
Batoh Defcon 5 San Marco 120L oliv originál Itálie
4 950 Kč

Italský originální batoh Defcon 5 San Marco o obsahu 120l v olivové barvě je vyrobený pro italské speciální vojenské jednotky San Marco.Velkoobjemový batoh Defcon 5 San Marco...

Kód: 19188850
Batoh Berghaus Cyclops II Vulcan oliv 100l
2 850 Kč

Originální batoh Berghaus Cyclops II Vulcan v barvě oliv o obsahu 100l.

Kód: 11177710
Batoh modulární  US molle II desert originál US ARMY
od 2 495 Kč

Originální modulární batoh US molle II o obsahu až 100l v potisku desert.

Kód: 00787871
Batoh (Vak 85 se zeleným potiskem) AČR vz.95
od 995 Kč

Originální vak 85 se zeleným potiskem vz.95 o obsahu až 110l používaný AČR.

Kód: 012000038529