Batohy o obsahu nad 85L

Nejprodávanější

29 položek celkem
Batoh (tlumok) seskokový modulární 2009 pro výsadkáře vz.95 desert AČR originál 120L SPM
ZDARMAZDARMA 10 800 Kč –31 %
7 500 Kč

Originální batoh firmy SPM Liberec TL120 v pouštní barvě desert 95 AČR.

Kód: 4146872414978
Batoh tlumok modulární SPM oliv 120l originál
Akce
ZDARMAZDARMA 10 800 Kč –40 %
6 500 Kč

Originální batoh firmy SPM Liberec TL120 v khaki barvě.

Kód: 3976667469443
Batoh tlumok modulární SPM černý 120l originál
ZDARMAZDARMA
4 995 Kč

Originální batoh firmy SPM Liberec TL120 v černé barvě.

Kód: 3996667469748
Batoh BW Mountain Vario M90 Camo A.B. 100l
2 195 Kč

Velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí přídavných kapes a po jejich sepnutí zipem vytvoříme 1...

Kód: 4251456316979
Batoh (tlumok) pro průzkumníky TL120 vz.95 AČR originál ALP
od 2 900 Kč

Originální batoh TL120 v potisku vz.95 používaný AČR pro průzkumníky.

Kód: 4046872410345
Batoh tlumok modulární SPM Digital desert 120l originál
ZDARMAZDARMA
5 995 Kč

Originální batoh firmy SPM Liberec TL120 v pouštním potisku Digital desert.

Kód: 3996667469540
Batoh Medic Bergen MTP (zdravotník) Velká Británie multicam originál
Vyprodáno
ZDARMAZDARMA
4 450 Kč

Originální vojenský batoh pro zdravotníky britské armády v maskování MTP

Kód: 8465993857703
Batoh Virtus MTP 90l (one size) Mk3 Bergen Source Velká Británie originál nový
4 500 Kč

Originální britský batoh Virtus Bergen 90l (one size) Mk3 je nedílnou součástí nejnovějšího britského systému (Soldier as a system).

Kód: 8465310174155
Batoh Virtus MTP 90l Bergan (Bergen) Source IRR Velká Británie komplet
8 900 Kč

Originální britský batoh Virtus Bergan je nedílnou součástí nejnovějšího britského systému (Soldier as a system).

Kód: 8465310167645
Batoh US Parachutist Drop Bag (PDB) EAGLE model Cobra 90l coyote originál
2 895 Kč

Výsadkářský originální batoh US pro přepravu většího množství vybavení.

Kód: 8340015357136
Batoh Polsko 80-100l pěchotní horský wz.93  (ZASOBNIK PIECHOTY GÓRSKIEJ 987P/MON) pouštní desert
1 999 Kč

Originální batoh pěchotní horský wz.93 o obsahu 80-100l používaný polskou armádou.

Kód: 3432355798740
Batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Short (80-100l) IRR Velká Británie originál použitý
2 150 Kč

Originální batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Short o obsahu 80-100l Velká Británie.

Kód: 8465995597430
Batoh US woodland na výbavu 110l
1 295 Kč

Originální batoh US woodland na přenášení výbavy.

Kód: 8465013935183
Batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Short (80-100l) IRR Velká Británie originál
od 2 650 Kč

Originální batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Short o obsahu až 100l Velká Británie.

Kód: 8465995517438
Batoh MTP PLCE System Infantry Bergen Long (100-120l) IRR Velká Británie originál
od 2 950 Kč

Originální britský batoh PLCE System Infantry Bergen Long o obsahu až 120l v potisku MTP s hliníkovým rámem.

Kód: 8465993617307
Italský bojový batoh CFP90
1 395 Kč

Originální italský bojový batoh CFP90 o obsahu 100l.

Kód: 91404602
Batoh (tlumok) TL120 vz.95 AČR pro průzkumníky originál
ZDARMAZDARMA
5 950 Kč

Originální batoh TL120 v potisku vz.95 používaný AČR pro průzkumníky.

Kód: 65842553
Batoh Max Pack  A-TACS ATACS ICC FG 85l Texar
2 190 Kč

Batoh Max Pack o obsahu 85l s molle vazbou a velcrem a silně polstrovanými zády včetně bederního pásu v potisku A-TACS ATACS ICC FG.

Kód: 5902414813670
Batoh Max Pack Texar černý 85L
2 190 Kč

Batoh Max Pack o obsahu 85l s molle vazbou a velcrem a silně polstrovanými zády včetně bederního pásu v barvě černé.

Kód: 5902414808386
Batoh Max Pack Texar oliv 85l
2 190 Kč

Batoh Max Pack o obsahu 85l s molle vazbou a velcrem a silně polstrovanými zády včetně bederního pásu v barvě oliv.

Kód: 5902414808393
Batoh Max Pack Texar multicamo 85l
2 190 Kč

Batoh Max Pack o obsahu 85l s molle vazbou a velcrem a silně polstrovanými zády včetně bederního pásu v potisku multicamo.

Kód: 5902414808409
Batoh US Ranger CFP-90 Molle woodland 90l
ZDARMAZDARMA
od 4 800 Kč

Originální batoh US Ranger CFP-90 Molle v potisku woodland o obsahu 90l.

Kód: 54543331
Batoh BW Mountain Vario MFH 100l oliv
2 670 Kč

Velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí přídavných kapes a po jejich sepnutí zipem vytvoříme 1...

Kód: 4044633052186
Batoh BW Mountain Vario 100l flecktarn
2 670 Kč

Batoh Mountain Vario 100l s kovovým rámem.Tento velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí...

Kód: 4044633052193
Batoh Polsko 80-100l pěchotní horský wz.93  (ZASOBNIK PIECHOTY GÓRSKIEJ 987/MON) originál
2 850 Kč

Originální batoh pěchotní horský wz.93 o obsahu 80-100l používaný polskou armádou.

Kód: 34323557
Batoh BW Mountain Vario MFH 100L černý
2 195 Kč

Batoh Mountain Vario 100l s kovovým rámem.Tento velkoobjemový batoh Mountain Vario 100l je vhodný pro dlouhé túry,kde je potřeba opravdu velký batoh.Zároveň po odepnutí...

Kód: 4044633052179
Batoh Defcon 5 San Marco 120L oliv originál Itálie
4 950 Kč

Italský originální batoh Defcon 5 San Marco o obsahu 120l v olivové barvě je vyrobený pro italské speciální vojenské jednotky San Marco.Velkoobjemový batoh Defcon 5 San Marco je...

Kód: 19188850
Batoh modulární  US molle II desert originál US ARMY
od 2 495 Kč

Originální modulární batoh US molle II o obsahu až 100l v potisku desert.

Kód: 00787871
Batoh (Vak 85 se zeleným potiskem) AČR vz.95
od 995 Kč

Originální vak 85 se zeleným potiskem vz.95 o obsahu až 110l používaný AČR.

Kód: 0120007385297