Kariéra

Rozšiřujeme náš tým a hledáme nové kolegy. Níže naleznete seznam volných pozic. Pokud Vás některá z nich zaujme, určitě se nám ozvěte e-mailem nebo telefonicky.

PRÁCE V ARMY-SURPLUS

Jsme velkoobchodní a maloobchodní firma působící na trhu s military již od roku 1992. Jsme přímí dovozci vojenského a outdoorového zboží z celého světa.Nabízíme široký sortiment vojenské výstroje a doplňků různých armád pro život v přírodě, rybáře, myslivce, lesáky, trempy, pro volný čas atd. Náš armyshop nabízí jak originální výstroj a výbavu, tak i věci vyráběné pro civilní trh. Dále provádíme ražbu identifikačních US známek na originálním armádním razícím stroji. Ražbu provádíme na počkání. Rádi Vás také přivítáme v našem kamenném obchodě. Upozorňujeme zákazníky, že sortiment i ceny se na obchodě a eshopu mohou lišit.

Kdo jsme

VOLNÉ POZICE

Příjem a vyřizování objednávek z e-shopu Komunikace se zákazníky Práce s PC a administrativní činnost (fakturace, evidence zakázek aj.) Balení zboží a jeho příprava k expedici.

Požadujeme:

Čistý trestní rejstřík. Pečlivost a důslednost. Dobré komunikační dovednosti, základní znalost práce na PC, MS Office, zodpovědnost, cílevědomost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení. Znalost outdoorového a military vybavení výhodou. Možnost nástupu ihned nebo dohodou.

Nabízíme:

Odpovídající platové ohodnocení + motivační odměny Zázemí stabilní rozvíjející se společnosti s tradicí na trhu již od r.1992

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: info@army-surplus.cz Kontaktováni budou vybraní uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu jednání.