Medaile pochvalná Army Commendation Medal US originál

Kód: 11144402
Neohodnoceno
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Originální pochvalná medaile Army Commendation Medal se uděluje jakémukoli příslušníku ozbrojených sil Spojených států kromě generálních důstojníků, který se po 6. prosinci 1941 vyznačoval hrdinstvím, záslužným úspěchem nebo záslužnou službou v jakékoli funkci u americké armády.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Medaile pochvalná Army Commendation Medal US originál

  • Medaile Army Commendation Medal se uděluje jakémukoli příslušníku ozbrojených sil Spojených států kromě generálních důstojníků, který se po 6. prosinci 1941 vyznačoval hrdinstvím, záslužným úspěchem nebo záslužnou službou v jakékoli funkci u americké armády. Medaile může být udělena příslušníkovi jiné složky ozbrojených sil USA nebo spřáteleného cizího národa, který se po 1. červnu 1962 vyznamenal hrdinským činem, mimořádným úspěchem nebo významnými záslužnými službami, které si vzájemně prokázaly prospěch spřátelenému národu a Spojeným státům.
  • Army Commendation Medal se uděluje americkému a zahraničnímu vojenskému personálu v platové třídě O-6 (plukovník v armádě USA) a nižším, kteří vykonali pozoruhodnou službu v jakékoli funkci v armádě Spojených států. Kvalifikační službou pro udělení medaile může být výrazný záslužný výkon a služba, činy odvahy bez dobrovolného ohrožení života nebo trvalý záslužný výkon služby. Vyznamenání musí schválit důstojník v platové třídě plukovník (O-6) nebo vyšší.
  • Medaile Army Commendation Medal je bronzový šestiúhelník, široký 13⁄8 palce. Na medailonu je americký orel bělohlavý s vodorovně roztaženými křídly, svírající v pařátech tři zkřížené šípy. Na prsou má štít o třinácti kusech a náčelníka. Na rubu je umístěn panel pro pojmenování mezi slovy FOR MILITARY nahoře a MERIT dole, vše umístěné nad vavřínovou snítkou. Stuha je široká 13⁄8 palce převážně z myrtové zeleně. Je lemován bílou barvou a uprostřed je pět tenkých bílých pruhů, které jsou od sebe rovnoměrně rozmístěny.
  • Medaile v originálním průhledném plastovém balení.

Rozměry: cca 4 x 8 cm

Armádní originál

Doplňkové parametry

Kategorie: Medaile
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: