Kamenná prodejna na ulici Škodova 692/13 je dle nařízení vlády uzavřena do odvolání.Zákazníkům,kteří si zvolí možnost osobního odběru,bude zboží po zaplacení předem na účet vydáno v hlavním skladu na adrese Polní 559/5 Přerov v bývalém areálu Damza (šedá budova) od 8-15 hodin.Tel.+420 720 189 102

Benzínový vařič US M-95

Kód: 4046872276262
17 hodnocení
Značka: MILTEC
2 250 Kč 1 859,50 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kvalitní outdoorový vařič na benzín v americkém stylu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benzínový vařič v americkém stylu US M-95 Miltec

Vařič Mil-Tec US M-95 je efektivní kuchyně, která funguje bez problémů za všech teplot a počasí! Ideální pro lov, rybaření, kempování a outdoorové aktivity!

  • doba hoření na plnou nádrž cca 3 hodiny
  • sklopné nožičky zajišťují bezpečné postavení vařiče
  • plnit bezolovnatým benzínem (nejméně 93 oktanů)

Rozměry: 18 x 17,3 cm
Hmotnost: 567 g (nenaplněný)
Palivová nádrž: 450 ml
Výkon: 1,820 kcal
Spotřeba: 185 g / h
Velikost balení: 12 x 16,8 cm

 

Odšroubujte uzávěr paliva a vložte dodanou nálevku. Doplňte palivo, nepřeplňujte, nechejte zde také prostor pro vzduch! MAX 450 ml

2. Natlakujte, ale ne zbytečně moc velký tlak, stačí cca 20x zapumpovat. Přílišný tlak způsobuje špatnou regulaci plamene.

3. Bezpečnostní kontrola! Zkontrolujte hořák a hledejte případné úniky paliva, pokud nějaké uvidíte, nepoužívejte vařič!

SPUŠTĚNÍ

1. Otevřete palivový kohout a uvolněte trochu paliva, znovu uzavřete palivový kohout.

2. Zapalte palivo (palivový kohout stále zavřený) a nechte ho asi 30-40 sekund hořet. To se provádí tak, že palivo v palivovém potrubí nad hořákem se zahřívá a plyn se vytváří pro dokonalý modrý plamen bez sazí!

3. Nyní opatrně otevřete palivový kohout a vařič bude hořet modrým plamenem, pokud byla doba předehřívání dostatečná. Jinak může být plamen na začátku trochu žlutý. Upravte plamen podle potřeby!

4. Nyní je vařič připraven a můžete začít vařit pro Vás a Vaše přátele.

5. Vypnutí: zavřete palivový kohout.


Benzín má ve skutečnosti pouze jednu nevýhodu: je vysoce hořlavý a páry výbušné.

Postupujte podle pokynů a nikdy neotevírejte víko palivové nádrže nebo nedoplňujte, když je vařič zahřátý.

Vařič by nikdy neměl být používán v interiéru, protože při spalování vzniká oxid uhličitý, což je velmi toxický plyn!

Pokud s vařičem manipulujete s respektem, benzín je ideálním palivem.
Benzínové vařiče vyžadují minimální předehřev, a proto se rychle a pohodlně používají.
Plamen je čistý a bez sazí, takže údržba není příliš obtížná.
Vařič na benzín funguje dobře i v zimě.
Jsou ideální ve vysokých nadmořských výškách, protože benzín nevyžaduje tolik primárního vzduchu, jako například vařiče na lihoviny nebo petrolej. Čím je vzduch řidší, tím větší je důvod používat benzín.
Benzín se snadno dostane sehnat po celém světě. Vařič lze provozovat na standardním bezolovnatém benzínu. Ale rozhodně nejlepší,nejčistější a nejzdravější je vždy čistý průmyslový benzín (nemá toxické výpary).

Výrobce: Miltec

Doplňkové parametry

Kategorie: Vařiče, Hořáky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty značky Mil-Tec® vyrábí a prodává německá společnost Sturm Handels GmbH založená v roce 1971 ve městě Rottenburg / Neckar.  Firma prodává hlavně vojenské oblečení a vybavení. V roce 1983 Sturm Handels GmbH otevřela pobočku v USA. Překvapivě brzy roku 1990 otevřela provoz v Tangermünde, ve městě v bývalém Východním Německu. Právě tato provozovna se rozrostla v největší a nejvýznamnější logistickou základnu společnosti.

Téměř 100 zaměstnanců, široký sortiment výrobků a více než 50 000 metrů čtverečních skladové plochy dělá z firmy jednoho z největších hráčů na trhu v oblasti military a outdooru. Začátky podnikání společnosti se nesly ve znamení originálních vojenských nadbytků. Představení  značky Mil-tec® v roce 1995 znamenalo vývoj širokého spektra funkčního oblečení a outdoorového vybavení kombinujícího funkčnost a odolnost s kvalitou a střihem vojenských prototypů.