Kamenná prodejna na ulici Škodova 692/13 je dle nařízení vlády uzavřena do odvolání.Zákazníkům,kteří si zvolí možnost osobního odběru,bude zboží po zaplacení předem na účet vydáno v hlavním skladu na adrese Polní 559/5 Přerov v bývalém areálu Damza (šedá budova) od 8-15 hodin.Tel.+420 720 189 102

Protichemický přetlakový oděv OPCH – 90 PO ECOprotect pro hasiče a záchranáře

Kód: 8931414299747
Novinka
Neohodnoceno
3 900 Kč 3 223,14 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Hermetický protichemický přetlakový oděv OPCH – 90 PO ECOprotect pro hasiče a záchranáře

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protichemický přetlakový oděv OPCH – 90 PO ECOprotect pro hasiče a záchranáře

Plně hermetický přetlakový oděv, zabezpečující vysoký stupeň ochrany před životu nebezpečným prostředím, obsahujícím chemické látky neznámého složení v kapalné i plynné fázi, vč. aerosolů, odolný proti louhům a kyselinám.Je určen pro kompletaci s dýchacím přístrojem a maskou, nesenými pod oděvem.

Použití oděvu je směrováno pro:
Útvary požární ochrany a záchranáře při likvidaci havárií v průmyslu, zemědělství a v dopravě
Při likvidaci ekologických havárií, spojených s ohrožením života a životního prostředí
V jaderných elektrárnách při údržbě a opravách zařízení
U protichemické jednotky armády ČR

Oděv je střihově řešen jako jednodílná kombinéza s kapucí, v níž je zabudován panoramatický zorník. Konstrukční řešení umožňuje použití tlakových lahví různých typů dýchacích přístrojů uvnitř kombinézy, která je uzavírána podélně zabudovaným plynotěsným zdrhovadlem. Nohavice kombinézy jsou opatřeny vnější manžetou pro přetažení přes ochranné holínky a v chodidlové části jsou uzavřeny. Pětiprsté ochranné rukavice anatomického tvaru se nasazují na podvlékací textilní rukavice a s rukávem jsou hermeticky spojeny rozebíratelným způsobem. Únosnou hodnotu přetlaku uvnitř oděvu zajišťují dva výdechové ventily. OPCH 90 PO lze oblékat na běžnou výstroj s přilbou. Pro vymezení výškových rozdílů uživatelů je uvnitř kombinézy zabudována pružná šle.

Součástí ochranného kompletu je transportní brašna, malá opravárenská souprava, balíček s mastkem pro ošetření materiálu kombinézy a mazací tyčinkou pro zdrhovadlo, návod na použití s tabulkou odolnosti proti vybrané škále chemikálií a evidenční kartou.

Protichemický ochranný oděv OPCH - 90 PO odpovídá požadavkům dle norem ČSN EN 340, 464, 465 a 466. Na výrobek byl vydán certifikát typu č. 235/T - 250/1999. Recertifikace 21.7.2003, kontrola při použití ES systému řízení jakosti výrobku č. 235/ZK-029/2004.

  • bavlněná přepravní brašna 
  • oblek
  • rukavice
  • sada na opravu obleku
  • podrobný návod
  • holínky velikost 12 (47)
  • minimálně použité,dlouhodobě skladované

Barva: žlutá

Výrobce: ECOPROTECT, spol. s r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protichemické oděvy
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma ECOPROTECT, spol. s r.o. je specializovaná na vývoj, výzkum a výrobu chemických ochranných oděvů civilního (proti průmyslovým chemikáliím) i armádního (proti bojovým chemickým látkám) sektoru.

Firma ECOPROTECT, spol. s r.o. již od roku 1991 vybavuje speciálními výrobky hasičské záchranné sbory České a Slovenské republiky, jaderné elektrárny České republiky a také HZS Českých drah.

ECOPROTECT, spol. s r.o. je přímým pokračovatelem specializovaného pracoviště bývalého Výzkumného ústavu gumárenské a plastikářské technologie ve Zlíně v oblasti výzkumu a vývoje individuálních protichemických ochranných prostředků, které řešilo úkoly pro armádní účely a potřeby civilní ochrany.